Współpraca

plan fit sl mps fensi
ajwers kontrast
pasjonatica fregata moya
moya fensi logotyp sds
moya Starostwo mk
akant dajar
prob
warsztat mody 

 

 

 

 

Patronat medialny

 


tv max
tygodnik miasto
nasze miasto

nasze miasto

 KOSZALINinfo

 

Partnerzy


MOPS
StarostwoPowiat Koszaliński
kultura

Rękodzieło

logotyp sds

Przedstawiamy prace wykonywane przez uczestników z niepełnosprawnością intelektualną, domowników Środowiskowego Domu Samopomocy, mieszczące się przy ul. Budowniczych 6 w Koszalinie. Prace wykonywane są w pracowniach tematycznych: Pracownia Rękodzieła, Pracownia Arteterapii i Fotografii, Pracownia Manufaktury. Wykonywanie między innymi uszytek, kartek okolicznościowych, dekorowanie metodą decoupage stanowi element terapii, która ma doskonały wpływ na funkcjonowanie naszych podopiecznych. Usprawniają motorykę małą, kreują wyobraźnię oraz budzą wartości estetyczne. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi dziełami!

Galeria prac

 

ajwers

Jeśli jesteś zaintrygowana Marką Ajwers, witam Cię serdecznie! Markę tę tworzę z myślą o Kobietach takich jak ja - samodzielnych, szczęśliwych i pogodnych! 

Jestem ekonomistką z duszą artysty. Z zamiłowania do piękna i wrodzonej wrażliwości od zawsze maluję, rysuję i tworzę unikalną biżuterię.

Moje inspiracje pochodzą z natury, życia codziennego, książek, filmów oraz własnych emocji i wyobraźni. 

Biżuteria wykonana jest z materiałów najwyższej jakości, niekiedy bardzo rzadkich i cennych kamieni półszlachetnych, pereł naturalnych czy kryształów Swarovskiego. Tworzę także biżuterię z naturalnym węglem kamiennym.

Tutaj można zobaczyć moje najnowsze prace a stronę staram się aktualizować tak często jak to tylko możliwe. 

Mam nadzieję, że każda z Was odnajdzie tutaj swój model biżuterii, w którym poczuje się piękna i wyjątkowa!

lukrecja

 

 

Lukrecja powstała z potrzeby tworzenia rzeczy pięknych, unikatowych, takich, które wywołają uśmiech na twarzy. 

Jeśli szukasz oryginalnego prezentu dla bliskiej Ci osoby lub pragniesz podziękować swoim gościom za przybycie na ważne dla Ciebie wydarzenie, to idealnie trafiłeś! Zaprojektuje i wykonam dla Ciebie pierniki w kształcie, kolorze i wzorze wybranym przez Ciebie. Całość zapakowana będzie w gustowny kartonik lub woreczek celofanowy przewiązany kolorową tasiemką. 

Serdecznie zapraszam :)

moya

Moya-PracowniaAngelika Pakoca

 

Paweł Fotek
 

 HISTORIA
Moya Pracownia powstała w trudnym okresie. Partnerka biznesowa wykiwała mnie, śmierć babci oraz choroba oka bardzo zachwiały wiarą w lepszą przyszłość. Dodatkowo nieuregulowane stosunki prawne z ojcem moich dzieci nie napawały mnie optymizmem. Jednak na przekór wszystkiemu postanowiłam się skupić na sobie i zrobić coś „moyego” od początku do końca. Koniec w uleganiu wpływom osób trzecich i praca nad własną marką – stąd Moya Pracownia.
 
POMYSŁ
Wybrałam drewno, jako główny surowiec wyrobów z tego względu, że jest ponadczasowe, oryginalne oraz nietuzinkowe (przecież dwóch takich samych elementów drewnianych nie znajdziemy). Bardzo bliskie mojemu sercu. Marzy mi się domowa pracownia stolarska w przyszłości oraz rozszerzenie pracy z dziećmi.

Organizatorzy

 

kobiety dla polski

kobiety dla polski

Matronat

kobiety dla polski

 

Partner Strategiczny

ck 105

 

Program kongresu

kongres Kobiet

Biuletyn kongresu

program kongresu

 

Zaproszenie

 

 

kongres Kobiet

 

 

 

 

 

zachodniopomorskie Zadanie współfinansowane z budżetu Województwa Zachodniopomorskiego
oraz Gminy Miasto Koszalin
koszalin herb