Współpraca

plan fit sl mps fensi
ajwers kontrast
pasjonatica fregata moya
moya fensi logotyp sds
moya Starostwo mk
akant dajar
prob
warsztat mody 

 

 

 

 

Patronat medialny

 


tv max
tygodnik miasto
nasze miasto

nasze miasto

 KOSZALINinfo

 

Partnerzy


MOPS
StarostwoPowiat Koszaliński
kultura

Aperto

Stowarzyszenie "APERTO"

anna magryta urbanAnna Magryta Urban jest założycielką i prezeską Stowarzyszenie APERTO, które działa na rzecz zmniejszenia wykluczenia społecznego w regionie koszalińskim m.in. poprzez prowadzenie Biura Porad Obywatelskich oraz wolontariatu lokalnego i zagranicznego.

Jest absolwentką programu Vital Voices Poland, w którym Pełnomocniczka Rządu ds. Równego Traktowania Agnieszka Kozłowska – Rajewicz była jej mentorką.

Ukończyła Stosunki Międzynarodowe na Uniwersytecie Warszawskim, uczestniczyła w kilkumiesięcznym programie job-shadowing w Londynie w organizacji Wise Owls, brała udział w programie Volunteers for Peace w Filadelfii.

Prywatnie jest mamą dwuletniej Matyldy oraz opiekunką 3-letniej kotki Beni.
Lubi czytać, chodzić do teatru, ostatnio odkrywa tajniki jogi.

 

logo apertoStowarzyszenie "APERTO" - misją Stowarzyszenia APERTO (wczesniej "EUROPA młodych") jest zapobieganie wykluczeniu społecznemu i marginalizacji przez promocję idei wolontariatu, wyrównywanie szans edukacyjnych młodzieży z małych miejscowości i wsi oraz aktywizację społeczną seniorów.

APERTO jest organizacją prowadzącą Biuro Porad Obywatelskich w Koszalinie, które oferuje bezpłatną pomoc doświadczonych doradców w sprawach dotyczących: urzędów i sądów, świadczeń i zasiłków, rodziny, mieszkania, roszczeń i zobowiązań finansowych, zadłużenia, zdrowia, zatrudnienia, przestępczości i własności.

Koordynuje także wymianę wolontariuszy w ramach projektu wolontariatu seniorów we współpracy z partnerską organizacją CERSEO z Włoch.

 

Organizatorzy

 

kobiety dla polski

kobiety dla polski

Matronat

kobiety dla polski

 

Partner Strategiczny

ck 105

 

Program kongresu

kongres Kobiet

Biuletyn kongresu

program kongresu

 

Zaproszenie

 

 

kongres Kobiet

 

 

 

 

 

zachodniopomorskie Zadanie współfinansowane z budżetu Województwa Zachodniopomorskiego
oraz Gminy Miasto Koszalin
koszalin herb