Współpraca

plan fit sl mps fensi
ajwers kontrast
pasjonatica fregata moya
moya fensi logotyp sds
moya Starostwo mk
akant dajar
prob
warsztat mody 

 

 

 

 

Patronat medialny

 


tv max
tygodnik miasto
nasze miasto

nasze miasto

 KOSZALINinfo

 

Partnerzy


MOPS
StarostwoPowiat Koszaliński
kultura

Kobieta Regionu Koszalińskiego 2019r.

Szanowne Panie i Panowie,

             W imieniu Pełnomocniczki Regionalnej Kongresu Kobiet w Koszalinie i Stowarzyszenia Era Kobiet oraz  Komitetu Organizacyjnego Regionalnego Kongresu Kobiet w Koszalinie  z wielką radością pragnę zaprosić Państwa do udziału w  konkursie Kobieta Regionu koszalińskiego 2019r.

 Będzie nam niezmiernie miło móc ponownie spotkać się z Państwem i kolejny raz wspólnie nominować  działaczki i społeczniczki, kobiety przedsiębiorcze i równościowe, które powiększą zacne grono Laureatek ubiegłorocznych edycji. To dzięki w Państwa  staraniom, podejmowanym aktywnością, bezinteresowności, odwadze i mądrości Kobiety są coraz bardziej widoczne i profesjonalne w świecie biznesu, nauki, polityki; w codziennych małych sprawach dnia i spektakularnych wydarzeniach - opisujących Wasze sukcesy.  Jako Kongres Kobiet dążymy do popularyzowania Waszych osiągnięć, solidaryzowania się i wspierania wszelkich inicjatyw prokobiecych na wszystkich polach aktywności.

Będziemy jako organizatorki Konkursu  wdzięczni za rozpowszechnianie idei konkursu , zachęcanie kobiet do udziału w nim. 

W załączeniu przesyłamy Regulamin Konkursu Kobieta Regionu 2019 i Formularz konkursowy . Prosimy o załączenie do formularza zdjęcia osoby z nominowanej, które zostanie zamieszczone w prezentacji podczas rozstrzygnięcia konkursu 13.04.2019r.  w CK 105 ( VII Regionalny Kongres Kobiet w Koszalinie)  . Z niecierpliwością czekamy na zgłoszenia od Państwa, kto jak nie Wy znacie lokalne działaczki.

Dzięki uprzejmości Starosty Powiatu Koszalińskiego zostały ufundowane przez powiat koszaliński 4 statuetki.  

Poszukujemy jeszcze wsparcia w postaci nagród dla laureatek i laureta w licznie 4 szt . Jeżeli chcieliby Państwo wesprzeć konkurs i ufundować nagrody  prosimy o kontakt  dorotachalat@gmail.com

 

Serdecznie dziękujemy 

Dorota Chałat 

Pełnomocniczka Regionalna 

 

Regulamin konkursowy

Formularz zgłoszeniowy (pdf)

Formularz zgłoszeniowy (doc)

Organizatorzy

 

kobiety dla polski

kobiety dla polski

Matronat

kobiety dla polski

 

Partner Strategiczny

ck 105

 

Program kongresu

kongres Kobiet

Biuletyn kongresu

program kongresu

 

Zaproszenie

 

 

kongres Kobiet

 

 

 

 

 

zachodniopomorskie Zadanie współfinansowane z budżetu Województwa Zachodniopomorskiego
oraz Gminy Miasto Koszalin
koszalin herb