Współpraca

plan fit sl mps fensi
ajwers kontrast
pasjonatica fregata moya
moya fensi logotyp sds
moya Starostwo mk
akant dajar
prob
warsztat mody 

 

 

 

 

Patronat medialny

 


tv max
tygodnik miasto
nasze miasto

nasze miasto

 KOSZALINinfo

 

Partnerzy


MOPS
StarostwoPowiat Koszaliński
kultura

Warsztaty krytycznego pisania

Warsztaty krytycznego pisania

Fundacja Kobieca eFKa i pismo feministyczne ZADRA oraz Koszalińskie Stowarzyszenie Aktywności Lokalnej ERA KOBIET zapraszają na warsztat krytycznego pisania, prezentujący sposoby skutecznego reagowania na seksizm i dyskryminację w mediach i życiu publicznym.

Zamiast narzekać, nauczmy się skutecznego reagowania na to, co irytuje nas w życiu publicznym, w reklamach, artykułach prasowych i medialnych wypowiedziach.

Prezentowane w czasie warsztatu formy reagowania to m. in. list do redakcji, list protestacyjny, petycja, polemika, formy organizowania dyskusji i protestów w Internecie i w „realu”.
Nie zabraknie też swobodnej dyskusji i wymiany pomysłów.

 

Zapraszamy wszystkie i wszystkich zainteresowanych. Udział w warsztacie jest bezpłatny, a liczba miejsc ograniczona (15).
Decyduje kolejność zgłoszeń.
Uczestnictwo potwierdzamy certyfikatem.

Prowadząca: Beata Kozak, redaktorka naczelna feministycznego pisma Zadra. Ur. 1967, członkini zarządu Fundacji Kobiecej eFKa, jurorka Nagrody Literackiej dla Autorki Gryfia, z wykształcenia germanistka.
Mieszka w Krakowie. Kiedy: 25 – 27. II 2013 (poniedziałek, wtorek, środa)
Gdzie: Koszalińska Biblioteka Publiczna, Plac Polonii 1 Zgłoszenia prosimy kierować do: Joanny Przybyło drogą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. telefonicznie : 605 181 315
Końcowy termin zgłaszania się: 3 dni przed rozpoczęciem warsztatu Godziny trwania warsztatu: 16 – 19.30, w tym przerwa na kawę Warsztaty odbędą się dzięki wsparciu Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej w ramach Funduszu Inicjatyw Obywatelskich.

 

Organizatorzy

 

kobiety dla polski

kobiety dla polski

Matronat

kobiety dla polski

 

Partner Strategiczny

ck 105

 

Program kongresu

kongres Kobiet

Biuletyn kongresu

program kongresu

 

Zaproszenie

 

 

kongres Kobiet

 

 

 

 

 

zachodniopomorskie Zadanie współfinansowane z budżetu Województwa Zachodniopomorskiego
oraz Gminy Miasto Koszalin
koszalin herb